Як вибрати натяжну стелю?
Як вибрати натяжну стелю?
Натяжні стелі користуються великою популярністю, тому що це практичний, естетичний і доступний спосіб створення затишного і стильного інтер'єру. Існує багато типів натяжних стель, які дозволяють втілити сміливі дизайнерські ідеї та перетворити звичайну кімнату на унікальний простір. Натяжна стеля складається з полотна та системи кріплень. Від якості цих елементів і площі приміщення залежить кінцева вартість встановлення.


Натяжні стелі мають такі переваги:

 • Швидкий монтаж. Встановлення натяжного полотна займає в середньому 2-3 години. Для втілення складних багаторівневих конструкцій потрібно 5-6 годин. Це значно менший проміжок часу, ніж потрібний на встановлення підвісної стелі або штукатурення і фарбування стін.
 • Не потребує попередньої підготовки поверхні. Якщо у приміщенні стеля з багатьма дефектами, натяжні стелі ― ідеальний варіант. Усунення недоліків потребує багато часу і коштуватиме значно дорожче, ніж встановлення натяжної стелі, яка приховує дефекти та створює ідеально рівну поверхню.
 • Безпека. При пожежі полотно натяжної стелі не горить, а згортається. Воно є пожежостійким і безпечним.
 • Довговічність і практичність. Виробники полотен дають 10-12 років гарантії на свої вироби. За натяжною стелею просто доглядати.

  Для того, щоб змінити дизайн стелі, не потрібно організовувати повноцінний ремонт. Завдяки простому процесу монтажу натяжних стель, можна частково оновити інтер'єр. Крім того, запах матеріалів, які використовуються у процесі встановлення, повністю вивітрюється через 2 дні.


  Натяжні стелі мають незначні недоліки. Їх монтаж повинні проводити тільки спеціалісти. Крім того, натяжна стеля зменшує висоту приміщення, тому що конструкція скрадає до 5 см. При виборі натяжної стелі потрібно враховувати площу приміщення, призначення кімнати та стильове рішення інтер'єру.
  Маєте додаткові питання? Звертайтеся!
  Інші статті
  Розрахунок вартості
  Площа стелі (м²)
  Кількість кутів
  Кількість світильників
  Кількість труб
  Ваш телефон
  Ім`я
  Приймаємо ваші замовлення!
  shal.stroycorp@gmail.com
  Працюємо у місті Львів та Львівській області
  Безкоштовний підбір рішення від спеціаліста. Залиште свої контакти — ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
  Ваш телефон
  Ваше ім`я